gebruik de missiekiezer
Helaas, we vinden geen resultaten voor jouw zoekopdracht. Verbreed je zoekopdracht een beetje of schakel enkele filters uit.
Vind je geen resultaten, dan zoek je misschien te specifiek. Verbreed je zoekopdracht een beetje en probeer opnieuw.
Waarom werken bij Defensie?Werken bij Defensie is niet zomaar een job, het is een missie. Soms zal je verder moeten gaan dan je zelf wist dat je kon. Maar daar krijg je ook veel voor terug: voldoening, vrienden voor het leven, het gevoel dat je een verschil maakt.
Teamwork
Je staat er nooit alleen voor. Er staan steeds collega's naast jou op wie je kan bouwen. En samen een uitdaging aangaan, dat schept een onvergetelijke band.
Unieke ervaringen
Dit is geen nine to five job. Je ziet meer van de wereld dan in andere jobs en doet steeds nieuwe ervaringen op. “Hoe was je dag?”, geeft bij jou iets andere antwoorden dan bij de meeste van je vrienden.
Afwisseling en uitdaging
Routine, dat is niks voor jou. Vandaag op oefening, morgen sport, volgende maand in het buitenland. En voor elk van die dingen ga jij tot het uiterste. Want je houdt wel van een uitdaging. Jij houdt ervan het maximale uit jezelf te halen.
Arne (24), Onderofficier maritieme verbindingen
Elisabeth (30), Officier arts
John (47), Onderofficier Artillerie
Cédric (30), Beheerder wisselstukken
Rémi (32), Officier burgerlijk ingenieur
Katrijn (26), Officier kinesitherapeute
Pablo (41), Burger technisch tekenaar
Xavier (35), Technisch officier Marine
Florent (27), Mechanieker auto en vrachtwagen
Fred (37), Onderofficier CBRN
Frédéric (45), Frédéric, reservist verbindingsofficier bij de marine
Sara (24), Onderofficier medisch laboratorium technoloog
Thierry (35), Burger Cyber Security Expert
Johan (28), Verantwoordelijke communicatie en netwerken
Laura (25), Officier luchtgevechtsleidster
Sophy (21), Officier ingenieur
Jurgen (30), Onderofficier Paracommando
Kevin (31), Ambulancier Paracommando
Kevin (24), Soldaat technicus vliegtuigen
Stephan (41), Piloot
Guillaume (32), Instructeur bij de Marine
Tom (32), duiker/ontmijner
Wendy (33), Radar/sonar operator
François (25), Officier maintenance manager
Arnaud (38), Bachelor Avionics
Axel (36), Technicus communicatie en informatiesystemen
Jessica (30), Onderofficier kok
Céline (32), Geneesheer
Matthias (33), Officier tandarts
Yannick (35), Onderofficier Infanterie
Dieter (21), Infanterist
Ruben (43), Officier reservist chirurg
Sam (25), Soldaat kannonnier
Fabrice (33), Soldaat CBRN
Rodolphe (21), Onderofficier inlichtingen
Sander (32), Onderofficier navigatie
Kervan (38), Opleider van rekruten Paracommandos
Joyce (32), Onderofficier ICT
Pieter (28), Force Protection
Lori (21), Matroos
Didier (34), Bachelor in Verpleegkunde
Tom (25), Ambulancier Paracommando
Loïc (23), Elektromecanicien (ondersteuningssystemen)
Chris (25), Officier dek Marine
Tom (19), Elektromecanicien (voertuigen)
Sarah (29), Burger jurist
Thomas (24), Onderofficier vliegtuigtechnicus
Mégane (27), Magazijnier
Stéphane (37), Student reservist onderofficier ICT
Sigrid (28), Luchtverkeersleider
Alexander (23), Officier ICT system engineer
Michel (50), Hulptechnicus
François (25), Elektromecanicien (voertuigen)
Maxime (29), Onderofficier munitie technieker
Niels (27), Vliegveldbrandweer
Marvin (28), Onderofficier technieker elektronica en optronica
Hoeveel je bij Defensie verdient hangt niet alleen af van je wedde op basis van graad en anciënniteit. Er bestaan bovendien verschillende premies die je basiswedde gevoelig zullen laten stijgen. Een overzicht van de basiswedden, premies, toelagen en vergoedingen vind je hier.
Let wel: de juiste berekening van de wedde hangt af van je familiale situatie en kan dus verschillen met de vermelde bedragen. Salarissen, toelagen, premies en vergoedingen kunnen ook in de loop van het wervingsjaar wijzigen in functie van index-, en andere aanpassingen.
Je moet minstens aan de leerplicht voldaan hebben op de dag van de inlijving.
Wanneer eindigt de leerplicht?
Er zijn verschillende leeftijdsdrempels, afhankelijk van de functie. Ze staan steeds vermeld op de vacature.
Er is ook een verschil tussen de vacatures als reservist (waar je ouder mag zijn) en de vacatures voor beroepsmilitair.
Check dus altijd goed of je nog binnen de leeftijdsvoorwaarden valt.
Wij helpen je graag verder. Wil je deelnemen aan een van onze activiteiten? Bekijk dan zeker eens onze agenda.