gebruik de missiekiezer
Helaas, we vinden geen resultaten voor jouw zoekopdracht. Verbreed je zoekopdracht een beetje of schakel enkele filters uit.
Vind je geen resultaten, dan zoek je misschien te specifiek. Verbreed je zoekopdracht een beetje en probeer opnieuw.
Waarom werken bij Defensie?Werken bij Defensie is niet zomaar een job, het is een missie. Soms zal je verder moeten gaan dan je zelf wist dat je kon. Maar daar krijg je ook veel voor terug: voldoening, vrienden voor het leven, het gevoel dat je een verschil maakt.
Work/life balance
Eerlijk: je zal soms drukke periodes hebben of niet veel thuis zijn. Omdat je je voorbereidt op een opdracht, of op opdracht bent. Tussenin heb je ook rustigere periodes.
Unieke ervaringen
Dit is geen nine to five job. Je ziet meer van de wereld dan in andere jobs en doet steeds nieuwe ervaringen op. “Hoe was je dag?”, geeft bij jou iets andere antwoorden dan bij de meeste van je vrienden.
Doorgroeien
Je leert je job uitvoeren maar we zorgendat je je verder blijft ontwikkelen, en andere talenten ontdekt. Je kan opleidingen volgen, krijgt nieuwe uitdagingen in een andere functie,... It’s all part of the job, want de wereld evolueert voortdurend en jij dus ook.
Axel (36), Technicus communicatie en informatiesystemen
Frédéric (45), Frédéric, reservist verbindingsofficier bij de marine
Pieter (28), Force Protection
Chris (25), Officier dek Marine
Guillaume (32), Instructeur bij de Marine
François (25), Elektromecanicien (voertuigen)
Matthias (33), Officier tandarts
Arnaud (38), Bachelor Avionics
Kervan (38), Opleider van rekruten Paracommandos
Alexander (23), Officier ICT system engineer
Maxime (29), Onderofficier munitie technieker
Lori (21), Matroos
Thomas (24), Onderofficier vliegtuigtechnicus
Sander (32), Onderofficier navigatie
Jessica (30), Onderofficier kok
Stephan (41), Piloot
Thierry (35), Burger Cyber Security Expert
Tom (32), duiker/ontmijner
Kevin (24), Soldaat technicus vliegtuigen
Stéphane (37), Student reservist onderofficier ICT
John (47), Onderofficier Artillerie
Sophy (21), Officier ingenieur
Cédric (30), Beheerder wisselstukken
Dieter (21), Infanterist
Florent (27), Mechanieker auto en vrachtwagen
Sara (24), Onderofficier medisch laboratorium technoloog
Tom (19), Elektromecanicien (voertuigen)
Rodolphe (21), Onderofficier inlichtingen
Michel (50), Hulptechnicus
Didier (34), Bachelor in Verpleegkunde
Katrijn (26), Officier kinesitherapeute
Wendy (33), Radar/sonar operator
Ruben (43), Officier reservist chirurg
Rémi (32), Officier burgerlijk ingenieur
Sam (25), Soldaat kannonnier
Yannick (35), Onderofficier Infanterie
Sigrid (28), Luchtverkeersleider
Jurgen (30), Onderofficier Paracommando
Marvin (28), Onderofficier technieker elektronica en optronica
Loïc (23), Elektromecanicien (ondersteuningssystemen)
Kevin (31), Ambulancier Paracommando
Joyce (32), Onderofficier ICT
Laura (25), Officier luchtgevechtsleidster
Mégane (27), Magazijnier
François (25), Officier maintenance manager
Xavier (35), Technisch officier Marine
Fabrice (33), Soldaat CBRN
Niels (27), Vliegveldbrandweer
Arne (24), Onderofficier maritieme verbindingen
Johan (28), Verantwoordelijke communicatie en netwerken
Tom (25), Ambulancier Paracommando
Fred (37), Onderofficier CBRN
Sarah (29), Burger jurist
Elisabeth (30), Officier arts
Céline (32), Geneesheer
Pablo (41), Burger technisch tekenaar
Hoeveel je bij Defensie verdient hangt niet alleen af van je wedde op basis van graad en anciënniteit. Er bestaan bovendien verschillende premies die je basiswedde gevoelig zullen laten stijgen. Een overzicht van de basiswedden, premies, toelagen en vergoedingen vind je hier.
Let wel: de juiste berekening van de wedde hangt af van je familiale situatie en kan dus verschillen met de vermelde bedragen. Salarissen, toelagen, premies en vergoedingen kunnen ook in de loop van het wervingsjaar wijzigen in functie van index-, en andere aanpassingen.
Je moet minstens aan de leerplicht voldaan hebben op de dag van de inlijving.
Wanneer eindigt de leerplicht?
Er zijn verschillende leeftijdsdrempels, afhankelijk van de functie. Ze staan steeds vermeld op de vacature.
Er is ook een verschil tussen de vacatures als reservist (waar je ouder mag zijn) en de vacatures voor beroepsmilitair.
Check dus altijd goed of je nog binnen de leeftijdsvoorwaarden valt.
Wij helpen je graag verder. Wil je deelnemen aan een van onze activiteiten? Bekijk dan zeker eens onze agenda.