gebruik de missiekiezer
Helaas, we vinden geen resultaten voor jouw zoekopdracht. Verbreed je zoekopdracht een beetje of schakel enkele filters uit.
Vind je geen resultaten, dan zoek je misschien te specifiek. Verbreed je zoekopdracht een beetje en probeer opnieuw.
Waarom werken bij Defensie?Werken bij Defensie is niet zomaar een job, het is een missie. Soms zal je verder moeten gaan dan je zelf wist dat je kon. Maar daar krijg je ook veel voor terug: voldoening, vrienden voor het leven, het gevoel dat je een verschil maakt.
Sportieve omgeving
Sport je graag maar moet dit van je baas steeds na je uren? Bij ons is je conditie verbeteren en op peil houden een deel van de job. Dus sporten tijdens de uren: doodnormaal.
Doorgroeien
Je leert je job uitvoeren maar we zorgendat je je verder blijft ontwikkelen, en andere talenten ontdekt. Je kan opleidingen volgen, krijgt nieuwe uitdagingen in een andere functie,... It’s all part of the job, want de wereld evolueert voortdurend en jij dus ook.
Werkzekerheid
Je houdt wel van wat afwisseling maar vindt dat werkzekerheid ook zijn voordelen heeft. Ook met een contract van bepaalde duur, heb je bij ons tal van mogelijkheden en weet je altijd duidelijk waar je aan toe bent.
Kervan (38), Opleider van rekruten Paracommandos
Arnaud (38), Bachelor Avionics
Dieter (21), Infanterist
Yannick (35), Onderofficier Infanterie
Guillaume (32), Instructeur bij de Marine
Axel (36), Technicus communicatie en informatiesystemen
Stephan (41), Piloot
Tom (25), Ambulancier Paracommando
François (25), Elektromecanicien (voertuigen)
John (47), Onderofficier Artillerie
Johan (28), Verantwoordelijke communicatie en netwerken
Mégane (27), Magazijnier
Michel (50), Hulptechnicus
Rodolphe (21), Onderofficier inlichtingen
Niels (27), Vliegveldbrandweer
Loïc (23), Elektromecanicien (ondersteuningssystemen)
Didier (34), Bachelor in Verpleegkunde
Sander (32), Onderofficier navigatie
Sigrid (28), Luchtverkeersleider
Fred (37), Onderofficier CBRN
Céline (32), Geneesheer
Cédric (30), Beheerder wisselstukken
Pieter (28), Force Protection
Jurgen (30), Onderofficier Paracommando
Tom (19), Elektromecanicien (voertuigen)
Wendy (33), Radar/sonar operator
Kevin (31), Ambulancier Paracommando
Hier vind je een aantal netto basisbedragen bij de start van je loopbaan. Let wel, de juiste berekening hangt af van je familiale situatie en kan dus verschillen met deze bedragen.
Bovendien bestaan er verschillende premies die je basiswedde gevoelig laten stijgen, we raden je aan om meer gedetailleerde informatie in te winnen bij het Informatiecentrum in je buurt.
Je moet minstens aan de leerplicht voldaan hebben op de dag van de inlijving. Als je jarig bent vóór 30 juni eindigt de leerplicht op de dag van je achttiende verjaardag. Als je jarig bent na 30 juni stopt de leerplicht op het einde van het schooljaar waarin je achttien wordt (= 30 juni). De leerplicht stopt ook als je je diploma secundair onderwijs (volledig leerplan) behaalt vóór je achttiende verjaardag.
Er zijn verschillende leeftijdsdrempels, afhankelijk van de functie. Ze staan steeds vermeld op de vacature.
Er is ook een verschil tussen de vacatures als reservist (waar je ouder mag zijn) en de vacatures voor beroepsmilitair.
Check dus altijd goed of je nog binnen de leeftijdsvoorwaarden valt.
Wij helpen je graag verder. Wil je deelnemen aan een van onze activiteiten? Bekijk dan zeker eens onze agenda.